English French German Greek Italian Portuguese Spanish
PROGRAM OF CLASSES Εκτύπωση

      


 

Αίθουσα 1 

Αίθουσα 2

Αίθουσα 3

   

 Δευτέρα

 

5.45-7.15

ΣΥΓΧΡΟΝΟ  (παιδικό/εφήβων)

Τατιάνα  Λοβέρδου

6.00-7.00

Μουσικοκινητική Aγωγή (νήπια)

Μαρία  Κίκινα

 

7.15-8.45

ΜΠΑΛΕΤΟ (ενηλίκων)  - προεπαγγελματικό

Γιάννης  Αντωνίου

8.00-9.00

AFRO BRAZILIAN

Luiz Mendes

 

9.00-10.30

ΣΥΓΧΡΟΝΟ (ενηλίκων)  - προεπαγγελματικό

Τατιάνα  Λοβέρδου

     

 Τρίτη

   

5.30-6.30

ΜΠΑΛΕΤΟ  (παιδικό/εφήβων)

Τόνια  Ζορμπαλά

6.00-7.15

Εισαγωγή στο Μπαλέτο

Μαρία  Κίκινα

 

6.30-8.00

ΣΥΓΧΡΟΝΟ (εφήβων)

προεπαγγελματικό

Τατιάνα  Λοβέρδου

6.30-7.30

STREET JAZZ

Luiz Mendes

7.15-8.30

ΜΠΑΛΕΤΟ  Ανδρών

(μεικτές ηλικίες)

Γιάννης  Αντωνίου

 

8.30-10.15

ΣΥΓΧΡΟΝΟ (ενηλίκων) -  προεπαγγελματικό

Τίμος  Ζέχας

8.30-10.00

ΥΟGA

Ελιάνα  Σίνου

   

 Τετάρτη

   

5.45-7.15

ΜΠΑΛΕΤΟ (εφήβων) - προεπαγγελματικό

Τόνια  Ζορμπαλά

6.00-7.00

Μουσικοκινητική Aγωγή (νήπια)

Μαρία  Κίκινα

 

7.15-8.45

ΜΠΑΛΕΤΟ (ενηλίκων)  - προεπαγγελματικό

Γιάννης  Αντωνίου

8.00-9.00

AFRO BRAZILIAN

Luiz Mendes

   

8.45-10.15

εναλλάξ ανά 2η βδομάδα

Partnering- σύγχρονο

Τίμος Ζέχας + Γιάννης Αντωνίου

     

Partnering- κλασικό

Γιάννης  Αντωνίου

 

 Πέμπτη

   

6.30-8.00

ΣΥΓΧΡΟΝΟ (εφήβων)

προεπαγγελματικό

Τατιάνα  Λοβέρδου

6.30-7.30

STREET JAZZ

Luiz Mendes

6.00-7.15

Εισαγωγή στο Μπαλέτο

Μαρία  Κίκινα

 

8.30-10.15

ΣΥΓΧΡΟΝΟ (ενηλίκων) - προεπαγγελματικό

Τατιάνα  Λοβέρδου

8.30-10.00

ΥΟGA

Ελιάνα  Σίνου

   

 Παρασκευή

   

6.00-7.00

ΜΠΑΛΕΤΟ (παιδικό/εφήβων)

Τόνια  Ζορμπαλά

     

7.00-8.30

ΜΠΑΛΕΤΟ (εφήβων) - προεπαγγελματικό

Τόνια  Ζορμπαλά

7.00-9.00

Χόρο-Θέατρο

Ρένια  Αχιλλεοπούλου

 

8.30-10.00

ΜΠΑΛΕΤΟ  (ενηλίκων) -  προεπαγγελματικό

Τόνια  Ζορμπαλά

     

 Σάββατο

   

10.00-11.00

ΜΠΑΛΕΤΟ (εφήβων)

Χριστίνα  Κοσμά

     

11.00-12.30

ΜΠΑΛΕΤΟ (εφήβων) -  προεπαγγελματικό

Χριστίνα  Κοσμά

 
                       

 

 

 

 
Website Maintained by  TECHbuddy